KaeS studio: služby - brazilský CoCo keratin

O brazilském keratinu toho bylo již mnoho vyřčeno, mnoho lidí – mnoho zkušeností. Je to profesionální kůra, ne běžná péče, kterou si člověk může udělat sám doma. Pro kvalitní výsledek je důležitá přesná a profesionální aplikace. Brazilský CoCo keratin, který používám v KaeS studiu, prošel zkouškami Státního Zdravotního Ústavu v Praze a obdržel certifikát o zdravotní nezávadnosti pro EU! Dopřejte si jemné, rovné a přirozeně lesklé vlasy díky brazilskému keratinovému ošetření!

Brazilský keratin je vhodný pro všechny typy a struktury vlasů (barvené, melírované, krátké, dlouhé, rovné, vlnité, krepaté, zničené apod.), přitom vlasy nijak chemicky nenarušuje.

Revoluční brazilská CoCo keratinová kúra vlasy narovnává, vyhlazuje a léčí. Tento intenzivní prostředek dokáže zpevnit vnější i vnitřní strukturu vlasu. Po příjemném obřadu brazilským keratinem bude každodenní úprava Vašich vlasů otázkou pár minut. Vlasy se nebudou cuchat a budou zářivější a zdravější. Již nebudete muset utrácet za drahé narovnávací přípravky, které málokdy pomůžou.

Kúra obsahuje keratin, který je přirozenou součástí lidských vlasů, kůže a nehtů. Tento unikátní protein vyplní dutá místa uvnitř vlasu a pomocí vysoké teploty keramické žehličky se aktivuje.

Cenu této služby najdete v ceníku.