Prodlužování vlasů a copy

Na atraktivní dlouhé vlasy nemusíte čekat dlouhé měsíce. Změňte svůj vzhled už dnes! Prodlužování vlasů dodává díky různým používaným technikám nejen délku, ale také objem, hustotu nebo melír.

Prodlužování vlasů je na trhu již řadu let a stalo se nedílnou součástí kadeřnických salónů. Buďte krásná, přitažlivá a vyberte si z mnoha barevných variant a struktur. Nechte si prodloužit vlasy přímo v centru Brna v KaeS studiu! Různými strukturami, barevnými prameny nebo také štrasovými a ozdobnými prameny lze vykouzlit efekt přímo pro danou příležitost.

Metodou prodlužování vlasů lze vlasy přirozeně prodloužit, přidat na hustotě a objemu nebo dodat pouze přirozený melírovaný vzhled, aniž byste byli nuceni Vaše vlasy barvit či odbarvovat. Na prodlužovánízhušťování vlasů používám produkty a metody pouze na profesionální úrovni! Tato metoda je šetrná a nenarušuje strukturu vlasů.

Aplikované pramínky vydrží přibližně 2 až 4 měsíce.

Cena prodlužování a zhušťování vlasů je individuální – závisí na typu vybraných pramínků a jejich množství. Pramínky vlasů lze zakoupit již od délky 25 cm až do cca 60 cm. Je ale důležité prodlužovat vlasy s mírou, aby celkový dojem působil přirozeně.

V KaeS studiu je možné zakoupit pramen přírodních vlasů již od ceny 65 Kč. Bližší informace o cenách najdete v našem ceníku.