KaeS studio: služby - svatební účesy a líčení

Váš velký den „D“!

Nevěsty jsou mým velkým koníčkem a já mám velice ráda tyto chvíle, které mohu prožívat společně s nevěstou v její svatební den a při přípravách na něj.

Nezapomeňte si včas rezervovat termín! Účes, líčení? Nebo obojí, to je jen na Vás. :o) Svatební den je jedním z nejdůležitějších okamžiků Vašeho života a já Vám velmi ráda pomohu abyste se cítila úžasně.

Svatební účes a líčení je nedílnou součástí celkové vizáže. Je důležité dbát na celkový dojem a lad.  Svatební účes a make–up je vytvářen podle Vaší osobnosti s ohledem na výběr šatů, šperků a jiných doplňků tak, aby byl naprosto dokonalý!

V tento den bych vždy doporučila se svěřit do rukou profesionála. Přeci jen, třesoucí se ruce nejsou zárukou kvalitního nalíčení. Každá žena ví, že rozmazaná řasenka nebo viditelné kruhy pod očima nám dokážou opravdu velmi znepříjemnit den. Je potřeba vypadat skvěle jak na fotkách, tak při bližším kontaktu se svatebčany. Takže líčení i účes musí být dokonalý, dlouhotrvající a přesto velmi přirozený!

Svatební účesy mohou dotvářet různé doplňky a vlasové ozdoby, které mám ve studiu k dispozici. Na všem se domluvíme v den zkoušky, kdy probereme i tyto možnosti. Dnes jsou běžně používány i živé květiny jako ozdoba účesu, vypadají velmi efektně a ladí se svatební kyticí nevěsty.

A co je důležité?

Nezapomínejte si zamluvit termín na účes a svatební líčení v dostatečném předstihu. Nenechávejte svoji cestu k dokonalosti na poslední chvíli.

Domluvíme se na termínu zkoušky, kterou je ideální absolvovat nejlépe 14 dní až měsíc před svatbou. Pokud si vlasy barvíte nebo melírujete, je dobré tuto službu absolvovat nejlépe týden až 14 dní předem.

Cena dopravy je 7 Kč za kilometr do 80 km od Brna, dále dohodou.

Nahlédněte do ceníku KaeS studia.